Elegancki pierścionek z szafirem – ponadczasowy model

Paniom coraz częściej podobają się pierścionki z mocnymi, wyrazistymi kamieniami. Odkąd Kate Middleton otrzymała w ramach oświadczyn elegancki pierścionek zaręczynowy z szafirem, mnóstwo kobiet zapragnęło mieć na swojej dłoni choć trochę podobny model. Czy zachwycają pierścionki z szafirem i dlaczego są one tak wyjątkowe?

Pierścionki z szafirem – zgodne z trendami
Trendy w biżuterii zmieniają się tak szybko jak w modzie. Jednak szlachetne kamienie oraz klasyczne pierścionki ciężko wyprzeć. Dlatego też, paniom bardzo często podobają się pierścionki z szafirami, które są klasyczne, uniwersalne i ponadczasowe. Granatowy, lśniący kamień wyjątkowo dobrze wygląda na dłoni i doskonale pasuje do wielu codziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Taki model obowiązkowo trzeba mieć w swoje szkatułce.

Pierścionek zaręczynowy z szafirem – czy to dobry wybór?
Zdecydowane tak. Coraz więcej mężczyzn (na prośbę swoich kobiet) odchodzi od zakupu paniom standardowych, klasycznych pierścionków z diamentem lub brylantem w kształcie tulipana. Mężczyźni pragną kupić swoim kobietom coś bardziej unikatowego, niepowtarzalnego, a szafir w tym przypadku sprawdza się znakomicie. Piękny kolor, gustowna oprawa, delikatne żółte lub białe złoto to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Dobrze jest postawić na taki model, który tak szybko urzeka klientów od pierwszego wejrzenia naturalnością, wyjątkowym stylem i doskonałym kształtem. Jego cena również pozytywnie może panów zaskoczyć, gdyż kosztuje raptem około 2000 zł