Łańcuszki celebrytki – na co zwracać uwagę podczas ich wyboru?

złota celebrytka

Popularność łańcuszków celebrytek nie maleje, dlatego osoby, które do tej pory nie mają takiej biżuterii w swojej szkatułce, niejednokrotnie zastanawiają się nad jej zakupem. Na pewno warto się na to zdecydować – nic nie wskazuje na to, by w ciągu najbliższych sezonów miała ona wyjść z mody. Jak wybierać łańcuszki celebrytki?

Jaki materiał?

To zdecydowanie najważniejsza kwestia, nad jaką trzeba się pochylić. Ważne są przede wszystkim preferencje – niektóre osoby wybierają tylko złoto, inne zaś wręcz go nie cierpią. W grę wchodzą przy tym liczne rozwiązania – złote celebrytki na szyję ze złota żółtego lub różowego, a także srebrne. Wszystkie te produkty ma w swojej ofercie marka Ergold

Pośrednim rozwiązaniem jest wybór celebrytki ze srebra z pozłotą. Pozłacane naszyjniki tego rodzaju są często wybierane, ale trzeba zastanowić się, czy dbanie o taką biżuterię będzie w danym przypadku możliwe. Nie da się ukryć, że trzeba o nią dbać, by dłużej cieszyć się jej pięknym wyglądem (oczywiście, kiedy powłoka straci jednolitość, można zdecydować się na usługi pozłacania u jubilera). Zakup złotej celebrytki na szyję jest zdecydowanie największym wydatkiem, ale za to biżuteria ta cieszy nienagannym wyglądem przez bardzo długi czas.

Jaki motyw?

Na popularność celebrytek mocno wpływa fakt, że są one dostępne w wielu wariantach jeśli chodzi o zawieszki, a wszystkie one nie tylko są dekoracyjne, ale też mają wyraźną symbolikę. Ważna jest ona nie tylko wtedy, gdy wybiera się celebrytkę dla kogoś na prezent, ale i dla siebie. Dzięki odpowiednio wybranej zawieszce można wyrazić swoje przekonania czy podkreślić swoje cechy charakteru.