Na co zwrócić uwagę wybierając złote bransoletki?

bransoletka złota celebrytka na ręku

Bransoletka złota rewelacyjnie podkreśla kobiece nadgarstki, dlatego też tym bardziej warto rozejrzeć się za ciekawą i oryginalną biżuterią. Na półkach sklepowych dostępne są nie tylko minimalistyczne bransoletki, ale również modele bogato zdobione. Od kilku sezonów rekordy sprzedaży bije złota bransoletka utrzymana w klimatach boho.

Na co zwrócić uwagę przy zakupach?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że złoto dostępne jest w kilku różnych kolorach. W obecnym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się jednak złote bransoletki wykonane z białego i różowego złota. Wybór w dużym stopniu uzależniony jest tak naprawdę od indywidualnego gustu każdego człowieka. W Polsce największym zainteresowaniem cieszą się bransoletki typu celebrytki. Są one bardzo uniwersalne, dlatego też idealnie pasować będą do eleganckich i bardzo kobiecych stylizacji, jak i również bez problemu można je założyć do codziennych zestawów. Znakami charakterystycznymi bransoletek tego typu jest piękna zawieszka w kształcie serca. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zawieszki o kształcie nieskończoności, które są symbolem trwałego uczucia. Złota bransoletka celebrytka może okazać się doskonałym pomysłem na udany prezent.

Minimalistyczna złota bransoletka dla każdej kobiety

Minimalistyczne bransoletki są bardzo uniwersalne, dlatego też idealnie pasować będą do wielu ciekawych stylizacji. Subtelne złote łańcuszki można uzupełnić o piękne kryształki albo modne koraliki. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na mocno zarysowane charmsy. Minimalistyczna bransoletka złota nie rzuca się w oczy, jest bardzo lekka i każdej kobiecie dodaje ponadczasowej elegancji. Do złota idealnie pasuje czarny sznurek, perły oraz kamienie naturalne. Aby zachować wygodę najlepiej złotą bransoletkę założyć na rękę przeciwległą do dominującej.