Naszyjnik celebrytka srebrny – w zastępstwie dla złota

naszyjniki celebrytki

Naszyjniki celebrytek wykonane są z różnego rodzaju kruszców. Jedne panie cenią sobie czyste złoto, inne – uwielbiają srebro. Z pewnością znacznie tańszą opcją do codziennego noszenia jest naszyjnik celebrytka srebrny. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Zdecydowanie niższe ceny

Łańcuszek celebrytka wykonany ze srebra cechuje się znacznie niższą ceną. Przy tym, jeśli zdecydujemy się na wyrób stworzony ze srebra próby 925, możemy liczyć na wygląd, który do złudzenia przypomina białe złoto.

Szczególnie jeśli chcemy nosić tego typu biżuterię na co dzień, warto zdecydować się na model, który pozwoli zachować elegancki wygląd przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. To opcja, dzięki której można mieć więcej za mniej. Dodatkowo, dzięki uniwersalnej kolorystyce, srebro świetnie zgrywa się z każdą karnacją.

A co w przypadku uszkodzenia?

Srebrna biżuteria, ze względu na swoją niższą cenę, sprawia że nie jest jej aż tak szkoda, gdy ulegnie uszkodzeniu. Nawet gdy po kilku miesiącach codziennego użytkowania, naszyjnik się zniszczy i nie będzie nadawał się do naprawy – zakup nowego oznacza znacznie mniejszy koszt.

Krótsze łańcuszki idealnie łączą się z zabudowanymi bluzkami i sukienkami. Dzięki temu, idealnie podkreślona jest szyja. W przypadku odzieży wydekoltowanej – świetnym wyborem są wisiorki znacznie dłuższe, kończące się właśnie na odkrytej skórze. Dzięki temu, idealnie podkreślamy taki krój i zapewniamy sobie bardzo kobiecy i stylowy wygląd – bez względu na to, czy naszyjnik jest elementem codziennego stroju, czy wieczorowej kreacji.