Oryginalny pierścionek zaręczynowy z cytrynem

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego, to nie lada wyzwanie. Jego symbolika jest bardzo ważna dla każdej kobiety, która marzy, by poślubić swojego wybranka. Jest on też pamiątką na całe życie, dlatego warto przemyśleć wybór pierścionka, by zdecydować się na ten idealny i jedyny.

Połączenie tradycji i nowoczesności

Pierścionek zaręczynowy kojarzy się na ogół ze złotym krążkiem zwieńczonym błyszczącym, nieskazitelnym diamentem. To klasyka, która prawie zawsze się sprawdza. Jednak nie każda kobieta podchodzi do pierścionka w tradycyjny sposób. 

Obecnie, pracownie jubilerskie pełne są przepięknych pierścionków, które nie są tak tradycyjne, a doskonale nadają się na zaręczyny. Mają kamienie w przeróżnych kolorach, a samo złoto może być także białe lub różowe. Wyglądają równie elegancko i dostojnie, a mają w sobie dodatkowo nutkę nowoczesności i są bardzo oryginalne.

Pierścionek z cytrynem

Odchodząc od klasyki i wybierając nieszablonowy pierścionek na zaręczyny, warto wziąć pod uwagę gust przyszłej narzeczonej- ulubiony kolor czy preferowaną wielkość kamienia. Wybranka na pewno dostrzeże i doceni, że kamień został wybrany specjalnie dla niej, przez mężczyznę, który bardzo dobrze ja zna i kocha.

Jeśli kobieta lubi jasne barwy, na przykład kolor żółty, doskonałym wyborem będzie pierścionek zaręczynowy z cytrynem (https://sklep.diamor.pl/pierscionki-z-cytrynem). To rzadki kamień o pięknej, słonecznej barwie. Doskonale prezentuje się na palcu, zarówno w słońcu, jak i świetle świec. Wybranka na pewno zauroczy się w nim od pierwszego wejrzenia i przyjmie go z radością.