Pierścionek z białego złota z szafirem na okazje wieczorowe

pierścionek z białego złota z szafirem

Elegancka biżuteria stanowi świetny dodatek do stroju, makijażu oraz fryzury. Jest kropką nad „i” w starannie przygotowanej kreacji. Kolczyki, naszyjniki, broszki, ale także pierścionki różnicuje się w zależności od charakteru okazji.

Oficjalne spotkania towarzyskie

Biżuteryjny dress code szczególnie liczy się podczas bankietów, przyjęć i konferencji służbowych. Na świeczniku jest się także w czasie wesel oraz bali sylwestrowych czy karnawałowych. Na takie okazje najlepiej sprawdzi się tradycyjny zestaw ozdób: kolczyki, subtelny naszyjnik oraz stylowy pierścionek białe złoto szafir, szczególnie w przypadku doboru całości lub części garderoby samej kobiety bądź jej partnera w tonacji granatowej.

Białe złoto z szafirem – do klubów i na domówki

Dyskoteki to miejsca zatłoczone. Zakładanie więc zbyt dużej liczby cennych ozdób nie jest wskazane, aby nie paść ofiarą złodziei. Jeśli natomiast chodzi o domowe spotkania ze znajomymi, mają one nieformalny charakter, nie wymagają więc eksponowania klejnotów. W jednym i w drugim przypadku wystarczą niewielkie, subtelne kolczyki oraz stylowy pierścionek z białego złota z szafirem.

Pierścionek z białego złota z szafirem – Wytworność i elegancja

Granat jest kolorem bardzo gustownym. Pasuje na każdą okazję, zarówno formalną, jak i nieformalną. Kojarzy się z profesjonalizmem i pewnością siebie. Ponadto, jeśli chodzi o pierścionek z szafirem białe złoto pogłębia jeszcze ten efekt dobrego smaku i szykowności. Jest bowiem metalem szlachetnym, który odznacza się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem. Podkreśla status materialny i obycie na salonach.