Broszki wracają do gry

broszki

Jeśli chodzi o groszki, to do niedawna były one tym elementem biżuterii, który znaleźć można było głównie w szkatułkach babć i ciotek. Tymczasem pojawiają się one na pierwszych stronach modowych magazynów, są ostatnimi czasy bardzo popularne i ponownie podbijają serca kobiet. Prawda jest taka, że srebrne broszki lub te wykonane z innych materiałów, zdecydowanie potrafią odświeżyć każdą stylizację i nadać jej zupełnie innego charakteru.

Dlaczego warto nosić broszki?

Jeśli chodzi o broszki srebrne, to z pewnością warto znaleźć dla nich miejsce w swojej garderobie. Są one bowiem bardzo kobiece i eleganckie, dodają świeżości każdej stylizacji i potrafią naprawdę odmienić charakter ubrania. Klasyczne broszki zazwyczaj kształtowane są w formy motyli, ważek czy też kwiatów. W salonach jubilerskich znaleźć można także broszki w niestandardowych formach, które z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie ceniącej oryginalność. Warto pamiętać o tym, by broszka zawsze stanowiła przeciwwagę do stroju. Jeśli stylizacja jest bogata, lepiej wybrać broszkę, która nieco ją stonuje i uspokoi.

Broszki nieco bardziej oryginalne

W sklepach znaleźć można także broszki, która nieco odbiegają od tego, jak wyobraża je sobie większość osób. Nowoczesne broszki mogą być wykonane z filcu, piór czy też tkaniny. Będą one doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej stylizacji, dodając jej charakteru i pazura. Kolorowa, nowoczesna broszka z pewnością będzie stanowiła idealne uzupełnienie klasycznej małej czarnej, w ten sposób zyska ona zupełnie nowy wygląd.

Podsumowując, broszka to taki dodatek, który można nosić zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Warto tylko pamiętać o tym, że zazwyczaj zdecydowanie lepiej wygląda ona solo – czyli po prostu nie jest wskazane kompletowanie jej z innymi elementami biżuterii, takimi jak kolczyki czy też łańcuszek.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biżuteria