Jakie dodatki wybrać do codziennej stylizacji?

naszyjnik z imieniem

Nasze codzienne stylizacje wcale nie muszą być nudne. Naet jeśli zdecydujemy się na najprostszy zestaw złożony z ulubionych jeansów i zwykłej koszulki z krótkim rękawem. Wystarczy, że dobierzemy odpowiednie akcesoria i  nasza stylizacja nabierze wyjątkowego charakteru.

Jakie dodatki warto mieć w swojej garderobie?

Akcesoria powinny być dopasowane do naszego stylu ubierania. Jeżeli w naszej garderobie przeważają ubrania w stylu formalnym, to nasza biżuteria również powinna być elegancka i minimalistyczna. Tego typu stylizacje sprawdza się na przykład do pracy, w której obowiązuje bardzo formalny dress code. Natomiast jeśli lubimy bardziej swobodny styl ubierania się, to możemy postawić na bardziej nieformalną biżuterię. Na co się zdecydować? Na przykład na naszyjnik z imieniem, tego typu ozdobę nosiła na przykład główna bohaterka serialu „Sex w Wielkim Mieście” – Carrie Bradshaw. Naszyjnik z imieniem będzie pasować do raczej nieformalnych strojów, na przykład do jeansów czy sukienek w stylu boho.

Jak wybierać dodatki dla siebie?

naszyjnik z imieniem

Na pewno warto zwrócić szczególną uwagę na jakość. Solidna biżuteria będzie nam służyć przez długi czas, a po latach może stać się rodzinną pamiątką, która będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Kolejna ważna kwestia, to materiał, z którego została wykonana biżuteria. Ta plastikowa często jest kiepskiej jakości i łatwo się niszczy. Natomiast ozdoby z niklu są alergenami dla wielu osób. A zatem jeśli chcemy mieć całkowitą pewność, że wymarzone kolczyki czy wisiorek nas nie uczulą, to wybierzmy biżuterię wykonaną ze srebra bądź złota. Inna opcja, to biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej. Stal nie uczula, dodatkowo świetnie się prezentuje i ma dobrą cenę. Dlatego biżuteria, tego typu to świetny wybór dla pań, które szukają jeszcze swojego stylu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biżuteria