Złote wisiorki – jak je nosić?

złote wisiorki

Nie ma bardziej odpowiedniej ozdoby dla kobiety niż złota biżuteria. Powszechnie wiadomo, że złoto przyciąga wzrok i dodaje noszącej je osobie uroku. Decydując się na zakup często jednak nie wiemy jaką biżuterię wybrać, aby pasowała do naszego codziennego stylu ubierania się.

Jaki wisiorek wybrać?

Obecnie w sklepach jubilerskich możemy wybierać spośród wielu różnych kolekcji złotych wisiorków. Popularne są zarówno modele z małymi i delikatnymi zawieszkami, jak i bardzo bogato zdobione, masywne wisiorki. To, jaki wisiorek wybierzemy powinno zależeć od naszego wieku i ogólnego stylu ubierania się. Wysadzane kamieniami szlachetnymi, duże wisiorki sprawdzą się dla dojrzałych kobiet, które dzięki nim podkreślą swoje doświadczenie życiowe oraz wiedzę. Dla młodszych pań idealne będą delikatniejsze wisiorki z małymi zawieszkami. Warto pamiętać, że skromniejsza biżuteria również stanowi piękną ozdobę.

Jak nosić złoty wisiorek?

Jak już zostało wspomniane złote wisiorki najlepiej dopasować do wybieranych na co dzień stylizacji. Jeżeli zwykle nosimy mocniej wydekoltowane bluzki lub sukienki, to najlepiej do nich dobrać dłuższy wisiorek. Możemy tutaj wybierać pomiędzy subtelnymi modelami a bardziej masywnymi. Krótkie łańcuszki z delikatnymi zawieszkami będą się doskonale komponować z większością naszej garderoby. Minimalistyczne wisiorki świetnie wyglądają nawet ze sportowymi ubraniami. Wybór subtelnego, złotego wisiorka jest dobrą inwestycją, ponieważ dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się w każdej sytuacji.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biżuteria