Grawerowana biżuteria — idealna opcja na każdą uroczystość

biżuteria z grawerem

Biżuteria z grawerem jest dość uniwersalna. Charakteryzuje się różnorodnością materiałów i wzorów. Wykonywana jest z różnych materiałów, takich jak drewno, skóra i metal w połączeniu z koralikami lub kamieniami. Każdy może wybrać swoją idealną opcję dla siebie lub zrobić wspaniały prezent dla swoich bliskich na każdą okazję. Oryginalny akcent będzie stanowił wykwintną ozdobę całego przedmiotu i będzie przypominał właścicielowi, kto go podarował w prezencie. Taki prezent z pewnością zostanie zapamiętany na długo i stanie się jednym z najbardziej ulubionych przedmiotów w kolekcji.

Jak wybrać odpowiedni prezent?

Istnieje szeroki wybór biżuterii personalizowanej, która zaspokoi wszystkie gusta. Niektóre mogą być krzykliwe i jaskrawe. Odpowiednio, znacząco i z powodzeniem wyróżnią się na tle prostej casualowej lub pięknej wieczorowej stylizacji. Inne mogą być przedstawione w lakonicznej konstrukcji. Takie opcje tylko delikatnie podkreślą wybrany obraz i dodadzą smaku strojowi biznesowemu lub codziennemu.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak wybrać grawerowaną biżuterię, eksperci zalecają trzymanie się kilku zasad:

  • Do smukłego nadgarstka wybierz jak najwęższe akcesoria. Idealnie sprawdzi się łańcuszek z zawieszką lub cienka skórzana smycz;
  • Dla dużych rąk najbardziej odpowiednia jest opcja objętościowa. Dobrym pomysłem są wisiorki lub nawet koraliki;
  • Przy wyborze biżuterii należy wziąć pod uwagę styl przyszłej właścicielki. Jeśli dana osoba preferuje bardziej biurowy strój, skórzane modele będą wyglądały z garniturami biznesowymi dość wulgarnie. Do takich obrazów pasują eleganckie łańcuszki z małymi zawieszkami z koralików lub kryształków;
  • Dzięki nowoczesnej modzie noszenie bransoletek jest dozwolone w połączeniu z zegarkiem, ale najważniejsze, aby wybrać model w tym samym stylu, żeby służył jako harmonijny dodatek do głównego akcesorium.

Więcej o doborze biżuterii z grawerem dowiesz się tutaj

Główne rodzaje grawerowania i ich charakterystyka

Napis lub obrazek to stylowy i oryginalny dodatek do zwykłych produktów. Stosowanie wzorów, lub napisów na biżuterii kostiumowej można wykonać w kilku wersjach — wgłębionym lub wypukłym. Napis może być również wykorzystany do nadania Twojemu wyrobowi jubilerskiemu osobowości, która czyni go naprawdę wyjątkowym i wysoce oryginalnym.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają grawerowaną biżuterię, która jest niepodobna do żadnej innej. Co więcej, kobiety wolą urocze modele ze wzorami lub napisami, a mężczyźni preferują napisy na rzeczach wykonanych z metalu lub skóry.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biżuteria