Subtelna biżuteria dla kobiet i mężczyzn – w co celować?

Kobiety i mężczyźni lubią urozmaicać swoje stylizacje o przeróżne dekoracje i detale. Świetnym przykładem dopełnienia kreacji są subtelne kolczyki czy bransoletki ze stali chirurgicznej, które będą zarówno delikatne, jak i eleganckie do każdego rodzaju stroju. Niektórzy ze względów alergicznych nie mogą sobie pozwolić na biżuterię ze złota i srebra, jednak te ze stali chirurgicznej są w pełni bezpieczne dla alergików.

Co jest charakterystyczne dla biżuterii ze stali?

Przede wszystkim wytrzymałość – bransoletka ze stali chirurgicznej potrafi przetrwać wiele miesięcy i lat, jeśli odpowiednio będziemy o nią dbać. Biżuteria z tego materiału jest niezwykle odporna na zarysowania, pęknięcia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Stąd też możemy mieć pewność, iż bransoletka ze stali szlachetnej Vezzi czy kolczyki posłużą nam bardzo długo.

Warto też zaznaczyć, że biżuteria z tego materiału cechuje się wysoką jakością i niską ceną w porównaniu ze złotem i srebrem, a wcale nie odstaje wytrzymałością. To również najczęstszy wybór wśród alergików. Z powodzeniem można ją nosić na co dzień, jak i różne okazje.

bransoletka ze stali szlachetnej

Bransoletki ze stali chirurgicznej dla kobiet i mężczyzn

Nie od dziś wiadomo, że kobiety, jak i mężczyźni lubią eksponować odkryte ramiona, dłonie czy nogi i zakładać na nie delikatną biżuterię, która nie rzuca się mocno w oczy, a jest jedynie świetnym uzupełnieniem stylizacji. Jakie bransoletki cieszą się szczególnym zainteresowaniem?

  • bransoletki na dłoń – pozłacane, srebrne z delikatnymi motywami;
  • bransoletki na kostkę – cieszą się coraz większą popularnością, gdyż świetnie wyglądają i podkreślają opaleniznę;
  • bransoletki z różnymi motywami zwierzęcymi czy miłosnymi.
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Biżuteria